Ik zal me eerst even voorstellen , ik (of eigenlijk wij) zijn Alex en Wendy
Trotse ouders,en zijn paranormaal begaaft.
Al een geruime tijd ziet onze dochter van 2,5 een monster en ogen op dr kamer.
Het begon toen ze ong 1 jaar was ,ze begon snachts vaak te huilen en ze wees constant naar een bepaalde (lege) hoek in dr kamer.
En tegenwoordig noemt ze het een monster , volgens haar zwart , pakt dr bij haar buik en maakt volgens haar een beetje een kreunend geluid , het heeft geen naam maar is wel lief zegt ze....maar toch is zij er bang voor
De ogen waar ze het over heeft , heeft ze verder niet kunnen verklaren.
Het kan zijn dat ze bepaalde dingen misschien verwerkt op deze manier,maar aangezien dit al vanaf haar eerste jaar bezig is heb ik daar zo mijn twijfels bij.
Ondanks mijn vriendin en ik beide paranormaal begaafd zijn en beide nogal sceptisch zijn over het onderwerp (men moet eerst kijken of iets logisch te verklaren is) , weten we niet zo goed wat wij hiervan moeten denken.
Nu is mijn vraag , wat denken jullie hiervan.
Is zij paranormaal begaafd en ziet ze werkelijk dingen? of is het haar fantasie ?
|