»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Ervaringen / Overige Ervaringen / Mijn Dochter en een moster
Ingezonden:  10 Sep 2009 23:50
Ik zal me eerst even voorstellen , ik (of eigenlijk wij) zijn Alex en Wendy
Trotse ouders,en zijn paranormaal begaaft.

Al een geruime tijd ziet onze dochter van 2,5 een monster en ogen op dr kamer.

Het begon toen ze ong 1 jaar was ,ze begon snachts vaak te huilen en ze wees constant naar een bepaalde (lege) hoek in dr kamer.

En tegenwoordig noemt ze het een monster , volgens haar zwart , pakt dr bij haar buik en maakt volgens haar een beetje een kreunend geluid , het heeft geen naam maar is wel lief zegt ze....maar toch is zij er bang voor

De ogen waar ze het over heeft , heeft ze verder niet kunnen verklaren.

Het kan zijn dat ze bepaalde dingen misschien verwerkt op deze manier,maar aangezien dit al vanaf haar eerste jaar bezig is heb ik daar zo mijn twijfels bij.

Ondanks mijn vriendin en ik beide paranormaal begaafd zijn en beide nogal sceptisch zijn over het onderwerp (men moet eerst kijken of iets logisch te verklaren is) , weten we niet zo goed wat wij hiervan moeten denken.

Nu is mijn vraag , wat denken jullie hiervan.

Is zij paranormaal begaafd en ziet ze werkelijk dingen? of is het haar fantasie ?
Ingezonden:  20 Sep 2009 19:25
fantasie
Ingezonden:  06 Okt 2009 19:16
Ik denk ni dat het fantasie is, je moet het nog eens na vragen.
Ingezonden:  07 Jun 2011 03:05
Klinkt haast hetzelfde als slaapverlamming (al dan niet wetenschappelijk, medisch of spiritueel te verklaren) ... maar het kind is wel erg jong ... als je t mij vraagt eigenlijk iets te jong om dit als zodanig te ervaren ... lijkt me wel handig dit tot op de bodem toe uit te zoeken ... en t kind hierin goed te begeleiden
Ingezonden:  23 Nov 2011 23:18
zwart en pakt haar vast vraag haar ofdat het het monster ook lang is als dat is kan het een slenderman -of slinderman zoeits- zoek maar op google -ik geloof heel erg in dit soort dingen-