»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Waarzeggers / Waarzeggers / Ik kan paragnost worden of ben het al
Ingezonden:  10 Feb 2014 07:58
velen merken aan mijn verhalen dat ik veel dingen kan doen in het paranormale gebied alleen velen zijn bang om me eerlijkheid niet aan te tonen .
het moet eerlijk zijn ik ben eerlijk - ik heb wel eens op 1 van jullie topics gereageerd .

en ik voel ook inderdaad dat er een god aanwezigheid is maar wat ik voel is dat god universum is die ons leven bestuurd . en wil helpen .
en ik merk ook op dat vele onzekere mensen op de site zitten - geen zorgen ik probeer te helpen en ik wil jullie niet bang maken . maar jullie mooie mensen moeten keer naar de kerk gaan te laten bidden voor je om van het enge paranormale af te komen en naar goede dingen te kijken - zo als gidsen - engelen en zo .
die sturen ook mijn informatie door . in me hersenen zitten energie stofjes in dat ik best slim kan na denken . en dat voor mijn lichte form van autisme is heel erg knap . toch ?
laten we vrienden worden met zijn allen en heb gewoon de vrede en er is helemaal geen oorlog en dat maken mensen zelf van . dus probeer goede geest van jou zelf even te wekken .
Ingezonden:  10 Feb 2014 08:01
perongeluk dubbele post sorry
ik klikte te snel