»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Paranormaal Algemeen / Gezellig Kletsen / toevallig of niet ? hebben jullie ook zulke ervaringen ?
Ingezonden:  20 Jan 2014 23:03
hoi ik ben zeer benieuwd of jullie dit herkennen.

mijn man en ik zijn 3 jaar verschil

toen hij 21 jaar was stierf zijn broer (22jaar oud )
we waren toen al koppel
toen ik 21 jaar was stierf mijn zus (22jaar oud )

ze stierven allebei in de zomer
ze stierven allebei heel plots
ze kwamen allebei hierdoor op t nieuws
ze stierven beide niet alleen maar met een collega
ze stierven beiden op hun werk
ze liggen op t kerkhof tegenover elkaar met twee graven tussen ( gez naar gez )
en zo zijn er nog meer gelijkenissen en toevaligheden.

ik ben benieuwd naar jullie ervaringen hierom
Ingezonden:  21 Jan 2014 08:35
Pff heftig van je zus en zwager.
En dan nog zo plotseling.
Ikzelf zie ook overal gelijkingen in, maar dat maakt me wel warrigin me hoofd.
Overleden partner en ik zouden gaan trouwen op 16 april maar wegens omstandigheden ging het niet door.
Op 16 april werden er 2 verdachten opgepakt.
Er zijn nog meer van die dingen waar ik vergelijkenissen ziet, alles heeft met getallen te maken
Ingezonden:  21 Jan 2014 09:20
En laten getallen nou zoveel vertellen... zoek maar eens op spirituele betekenis en het cijfer...

Ook het huis waar je woont, je naam... alles heeft een betekenis die vaak erg klopt....

Toeval bestaat ook niet...
Ingezonden:  21 Jan 2014 09:26
Vreemd van die 16 april, missf.
Mijn dochter is ook geboren op de sterftedag van mijn zus.
Wat ik op zich wel spijtig vond. Omdat er de dag dat de familie rouwt , zich ook een leuke gebeurtenis plaatsvind zoals mijn dochter haar verjaardag.
Ingezonden:  21 Jan 2014 09:27
Hoi Roosmarie, ik heb dat even gezocht van die getallen, heb op infonunet iets gevonden. Maar ik vind er niet zoveel uitleg over. Ken je nog sites waar iets op staat van getallen.
Ingezonden:  21 Jan 2014 09:30
https://www.google.nl/#q=spirituele+betekenis ...

Staan meerdere sites op waar je wat mee kan.
Ingezonden:  21 Jan 2014 09:36
Hoi Roosmarie, thanks, ik heb wel aardige sites gevonden. Ik ga er deze avond eens op snuffelen.
Ik wist zelfs niet dat dit bestond, ik vind het wel super interessant (maar ook een beetje vreemd hihi)
Ingezonden:  21 Jan 2014 09:39
Een simpele noemer (iets ander onderdeel hiervan) is numerologie.
Maar niet alle getallen vallen er standaard onder, een beetje afhankelijk op welke manier je de cijfers treft.
Er zijn bijvoorbeeld ook cijfers die juist door de engelen gebruikt worden. Maar dat is weer een ander verhaal.
Ingezonden:  21 Jan 2014 11:00
Summa heel apart en heel mooi dat je dochter op de sterfdag van je zus is geboren.
Denk dat je zus dat zo heeft gewild dat het een feestelijke dag moet zijn.
Maar ook dat je zus erg van het leven genoot.

Roosmarie ik zal ook eens op mijn gemak naar die site kijken
Ingezonden:  21 Jan 2014 22:52
hoi misff

amai je slaat de nagel op de kop. mijn zus genoot erg van het leven . ze heeft dit waarschijnlijk idd zo gewild.
Ingezonden:  23 Jan 2014 10:50
Summa, zou ook kunnen dat je zus en je zwager zielsgenoten waren (maar dit nog niet wisten). Het gebeurd vaak dat deze elkaar snel in overlijden volgen, dit kan ook onbewust gebeuren. Misschien waren deze getallen aan hun ziel verbonden.

Nog wat uit de getallen verder kunnen opmaken? Lijkt je dochter btw veel op je zus (of zwager)?
Ingezonden:  23 Jan 2014 21:47
hoi psylor

zielgenoten , dat zou kunnen. ze hadden enorm veel karaktertrekken t zelfde.
heel sociaal , grappig , goed uit de woorden kunnen , beetje bazig , hoog iq ,
maar vreemd genoeg waren ze zelf niet goed bevriend het botste zelfs, zou dit mogelijk zijn met zielgenoten ?

mijn dochtertje lijkt enkel van karakter heel erg op mijn zus . we zeggen dat ook dikwijls als ze iets doet zo van , je bent just u tante , die hing ook steeds de clown uit  aan tafel. ( als ze twee frietjes in mond steekt en konijn nadoet hihi )
Ingezonden:  24 Jan 2014 13:10
Zielgenoten kunnen zeer zeker botsen, met name als ze bazig en/of koppig zijn. Een reden dat broers of zussen met elkaar botsen vind ook vaak oorsprong is dat ze bepaalde dezelfde karakter trekken hebben. Het is dan ergerlijk deze in de ander te zien. (puur psychologie waar veel onderzoek over te vinden is)

Het valt ook niet uit te sluiten dan 1 (deel) van hun in je dochter terug is gekomen. Je dochter zal zich er hiervan waarschijnlijk niets (bewust) van herinneren.