vanaf die leeftijden die jij beschrijft, zijn de "kinderen" al veel bewuster bezig met alles om hun heen dan kinderen van een jaar of 4 bijvoorbeeld.
HOewel ik dan nog vind dat ze dan best kunnen wachten tot op zijn minst 18 als het echte liefde is, weet ik ook dat dit helaas niet realistisch is.
Veel jongeren hebben veel eerder sex.
Tja, beroemdheden, denk dat dit weer een ander iets is, want als je vrijgezel bent en je kunt een rijke vent aan de haak slaan die je ook wel leuk vindt... Maar dan nog vind ik dat de oudere vent dan wel nog even kan wachten, en niet perse een jonge maagd (in veel gevallen) hoeft te hebben. Maar ja, rond een bepaalde leeftijd van mannen hoor je wel vaker dat ze hun vrouw inwisselen voor een jong blaadje. (tja die hormonen ook)
|