»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Ingezonden:  10 Okt 2011 14:09
nou ik heb een probleem met het verzenden met mijn verhaal dus probeer ik even als het komt omdat het een lange tekst is.. dan probeer ik even als het via een reactie lukt.
Ingezonden:  10 Okt 2011 14:10
Nou waar zal ik beginne ik zal eerst even sorry zeggen voor mijn taal fouten ik heb dyslexie, ik hoop dat jullie hier doorheen kunnen kijken.
Ik weet zelf helemaal niks van paranormale begaafdheid af maar ik het word me steeds duidelijker dat er dingen niet helemaal kloppen die ik zie. Ik val even mijn ervaringen die ik me nog kan herinneren op een rijtje zetten. 
Wat ik me dus kan herinneren is dat alles begonnen is toen mijn opa is overleden. Dit was toen ik 5 jaar was. Ik had toen mijn kamer behangen met sterretjes behang. Dit wilde ik perse hebben net voor dat mijn opa overleed. Ik zag elke avond allerlei kleuren en het gezicht van mijn opa. In het begin vond ik dit fijn want ik kon met hem praten. Maar na ik geloof een paar weken al hebben mijn ouder het behang weg moeten halen omdat ik s’ avonds de schik van mijn leven kreeg.  Elke keer als ik mijn opa zag kon ik geen woord meer uitbrengen en zat ik vast gespijkerd aan mijn bed. Toen heb ik een hele tijd nergens meer last van gehad (wat ik nog weet).
Tot dat we vanaf dat ik 7/8 jaar was naar Frankrijk op vakantie gingen. Dit was in een dorpje en daar was het s’ avonds altijd erg helder aan de lucht. Ik ging daar altijd met mijn vader naar de sterren kijken. Als ik dan de helderste ster had gevonden zag ik mijn opa’s krullen en kreeg ik een tinteling in de linkse kant van mijn achterhoofd. Dit heb ik voortaan elke keer als ik “iets” zie ook de laatste tijd aan de rechtse kant.
Toen ik een jaar of 13 was is alles weer begonnen na een tijd redelijke stilte. Dit was echt een typisch verhaal wat je heel vaak hoort. Ik was aan het dansen op mijn kamer en om 3 voor 12 s’ nachts ging in een keer mijn muziek zachter. En nee je raad het al ik stond niet op de afstandsbediening.  Toen ik de kamer uit wou lopen keer ik de deur voor geen mogelijkheid open.
Ik heb toen ook een erg vervelende tijd achter de rug gehad want de beste vriendin van mijn moeder. Die ook heel veel voor mij betekende. Is na anderhalf jaar ziekte bed van kanker gestorven. Toen heb ik iets mee gemaakt wat ik mijn leven nooit meer vergeet. Ik werd s’ nachts wakker (geen idee wat de tijd was) toen stond mijn opa langs mijn bed en die vertelde mij dat de vriendin van mijn moeder die ochtend zou overleiden. Ik heb toen aan mijn opa gevraagd of hij goed voor haar wou gaan zorgen enz. toen ik erover begon waar om hij dat kwam vertellen, hoe het ging en ik naar voren wou komen om hem aan te raken zat ik weer vast geplakt aan mijn bed en verdween mijn opa. Ik vraag me af waarom hij dat niet wou vertellen en of hij iets voor me achterhoud. die ochtend maakte mijn vader mijn wakker en toen zij ik: ik weet het ze is bij opa. hij keek me echt aan alsof hij een spook zag en vroeg hoe ik het al wist. 
Ik heb rond die tijd ook een erg  vervelede ervaring met een jonge gehad. En heb toen ook verschillende dingen gehoord. Ik had heel vaak een gevoel of ik iemand wel of niet kon vertrouwen en dat soort dingen. Het was geen stem maar een heel sterk gevoel wat ook altijd achteraf uit kwam dat dat waar was. Verder hel ik die tijd alleen heel de tijd het gevoel gehad dat er iemand onder mijn bed zat en zo maar dat was voor mijn gevoel gewoon angst
Toen ik vorig jaar op vakantie ging met een vriendin van mij (16 jaar) was mijn opa elk moment van de dag bij me. Ik zag hem niet maar ik wist gewoon dat hij er was. Het was gewoon het gevoel denk ik.
Vanaf deze zomer vakantie weet ik niet meer waar ik moet kijken ik zie van alles en ik heb er zo een wisselende gevoelens bij. Nou het begon weer op vakantie dat ik een heldere ster zag en toen de vorm van het gezicht van mijn opa. Voor mij gevoel was het wel minder helder als hoe ik hem vroeger zag. Toen ben ik op vakantie gegaan  met mijn vrienden groep. Daar is vrij weinig gebeurt. Toen ik thuis ben gekomen zaten ik en mijn vriend op een avond buiten en toen zag ik overal om mij heen in een keer de jongen van de vervelende ervaring die ik eerder noemde. Dit was heel erg afschrikwekkend. Alleen het vreemde was dat hij helemaal niet leek op hoe hij er in het echt uit ziet. Want hij was helemaal zwart net of hij een masker op had. Maar k wist gewoon dat hij het was. Mijn vriend heeft mij toen heel erg gerust gesteld en natuurlijk kwam mijn opa ook even kijken. Hoe het komt dat ik hem in een keer zag is voor mij echt een raadsel.
De laatste tijd is het allemaal alleen maar erger geworden ik voel aanwezigheid van mensen die ik niet weet wie dat zijn. Ik zie rond echte mensen gekleurde streepjes en puntjes want me soms erg af schrikt. Als ik bij bepaalde mensen in de buurt kom heb ik het gevoel dat ik leeg loop en daarna ben ik heel erg verdrietig of heel erg moe of boos. Ik vind dit echt heel erg vervelend.
Het ergste van alles is nog dat ik net als nu niet kan slapen dit gebeurt hoe langer hoe meer. Ik heb mijn kamer ingedeeld op de manier hoe het ook was met  het sterretjes behang. Sinds dat dat zo is zie ik links boven in de hoek een licht grijs gedaante alleen het hooft. Ik weet dat dat mijn opa is. Sinds 2 weken zie ik rechts van mijn kamer een wit ovaal figuur eigenlijk precies de vorm van een spook hoe die worden afgebeeld meestal. Dit zie ik van af een paar dagen pas als ik er recht naartoe kijk eerst zag ik hem alleen in mij ooghoeken. Bij dit figuur krijg ik echt schrik gevoelens en moet ik echt mijn lampen soms aan doen omdat ik er zo een schrik van krijg. Soms raak ik zelfs wel licht in paniek
Maar het genen wat mij echt schrik aan jaagt ik dat ik tintelingen en druk gevoelen heb. Net of dat mijn arm ergens heen word getrokken of net spieren die aan het tintelen zijn. De tintels in mijn hooft heb ik nu ook links en rechts te gelijk. Dit heb ik alleen maar als ik in mijn kamer ben. Maar ik ben op het moment echt heel erg uitgeput omdat ik echt heel weinig slaap.
Ik zou graag willen weten of mensen weten hoe dit op houd en weet wat dit is. Ik ben echt ten einde raad. Alvast bedankt dat je het verhaal hebt gelezen want het is niet het kortste verhaal wat er is!
Groetjes!
Ingezonden:  15 Okt 2011 09:25
hallo ,

ik heb ten eerste heel sterk het gevoel alsof je opa een hele grote rol heeft in je leven als beschermengel of gids .
wat die andere verschijningen betreft , je heb je op een gegeven moment je open gezet voor dit soort ervaringen en de entiteiten die bij je langskomen voelen dat aan en denken dat jij ze kan helpen.
ze jagen jou schrik aan terwijl dit niet de bedoeling is . ik denk om het eerst maar even kort te houden dat je omdat je je opa vaak ziet als je alleen bent vragen aan je opa als hij bij je wilt komen en eerst leren hoe je kan communiceren met je opa .tegen al die andere verschijningen die je ziet kan je gewoon zeggen ;ik weet dat jullie er zijn maar kan julie niet helpen en wil dat jullie weg gaan .dit kan je gewoon als je ze voelt duidelijk maken . en als je eenmaal kan communiceren met je opa kan je misschien ook leren hoe met andere verschijningen te communiceren en zal het leven een stuk aangenamer zijn. er helemaal vanaf komen dat zou ook wel kunnen denk ik maar dan moet je je ervoor afsluiten .
hoop dat je hier iets aan hebt
Ingezonden:  15 Okt 2011 11:47
Ik vond je verhaal goed te lezen, ik heb niets gemerkt van het dyslexie. Ik vond jouw verhaal beter te lezen als een heleboel andere mensen die een berichten posten.