Geregistreerd gebruiker Nu offline
|
Inzendingen: 3
|
Ik ben nieuw op dit forum en heb eigenlijk geen ervaring met het paranormale.
Eigenlijk zoek ik een verklaring of meningen over enkele zaken die ik meemaakte en mij eigenlijk een beetje afschrikken.
2 jaar geleden bezocht ik met mijn moeder een beurs met paragnosten enz. Het was mijn moeder die zich interesseerde en ik ging maar mee om haar gezelschap te houden.
Een dame, de naam weet ik echt niet meer,gaf een voorstelling, en deelde witte rozen uit, wie een roos kreeg mocht even naar voorkomen en de dame vertelde dan het 1 en ander over je.
Bij de verdeling, dacht ik bij de laatste roos, die is voor mij, en ja, de dame twijfelde, keek nog eens goed rond en kwam naar mij met de laatste roos.
Toen ik naar voor moest gaan, zei ze iets van (omdat ik toen maar weinig geloof hechtte aan zulke zaken weet ik het niet meer exact) `jij hebt het en je mama ook`.
Een tijd lang ging het leven zijn gewone gangetje, tot sedert enkele maanden geleden.
Soms is het precies als ik aan iets denk, dat het dan ook gebeurt, is dit mogelijk en is het mogelijk dat we dit onbewust doen?
Hetgeen mij afschrikt is dat het soms juist de negatieve dingen zijn die uitkomen.
Toen mijn moeder voor de 3maal trouwde, dacht ik na een tijdje, zonder er haar iets over te vertellen, moeder, jullie passen toch niet samen, dit zal niet blijven duren.
Enkele weken later komt ze af dat het niet meer botert en dat ze gaan scheiden.
Zelfde ongeveer in mijn eigen relatie, deze stond al een tijdje op een laag pitje , zonder dat we echter ruzie maakten of zo.
Nog niet zolang geleden dacht ik, zonder er met mijn vriendin over te spreken, eigenlijk zouden we beter uit elkaar gaan, een week later gaat ze naar haar dochter en laat weten dat ze niet meer terugkomt.
Zo zijn er wel nog een aantal dingen gebeurd waarvan ik denk, dit kan toch geen toeval meer zijn.
Natuurlijk kan dit ook toeval zijn, maar ik las ook enige artikels over de `law of atraction`, waar men de mening heeft dat gedachten energie zijn , en als men ze juist focust dat gedachten ook vorm kunnen aannemen.
Dus wederom, zou het kunnen dat men dit onbewust doet ?
Of zou dit alles maar inbeelding en toeval zijn ?
Groetjes,
Chris
|