»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Ervaringen / Overige Ervaringen / healing van buitenaf
Ingezonden:  16 Mei 2010 12:01
goedendag,

ik ben nieuw op het forum en heb een vraag wat me al een tijd bezig houd.

Ik zit sinds kort in spirituele stroom versnelling. Heel lang verhaal wat er allemaal gebeurt maar het is nu onder controle. Half jaar geleden was ik nog 'doorsnee' Sinds een reiki intitiatie gaat het vrij hard.

Nu heb ik het idee dat er snachts aan mn lichaam wordt gewerkt. Ik zie een bol boven mn bed (hoogstwss mijn gids) Er komt een hele sterke energie de kamer in. Er komen meer bolleetje en wolkjes. Als ik mn ogen dichtdoe witte lichtjes. Soms begint mn lichaam langzaam te trillen. Het lijkt op een uittreding. (Ik kan me alleen nooit herinnreren waar ik heen ga.) Lange tijd was er een blauwe wolk boven mn bed waardoor ik soms enorm hard begon te trillen, hierna sta ik open voor paranormale gaves die ik daarvoor nooit had. Ik werd wakker met enorme tintelingen in mn hoofd en kreeg dingen door dat ik 'moest gaan helpen/lichtwerker' Ik heb sindsdien een enorm verlangen om te gaan healen. Dit krijg ik ook intutief door.
Aan de ene kant wil ik dit dus heel graag..aan de andere kant mis ik het vetrouwen hierin. (vertrouwen in mezelf..)

Ik durfde vaak niet te gaan slapen, mar de energie zorgt er soms voor dat ik binnen enkele seconden vertrokken ben.

Vanochtend zat ik in het bos te mediteren..een kracht pakte mn hand op en bracht mn hand langzaam naar mn hart..eenmaal op mn hart..ging een enorme golf van euforie door me heen...ik hoop dat ik in samenwerking met deze kracht dit bij andere mensen kan gaan uitproberen, als de tijd hiervoor is..?

soms is mn ego nog onrustig door alles wat er gebeurt..op andere momenten voelt alles licht en zacht aan..als omringt door engelen energie.

het verhaal kan eindeloos verder gaan ,maar stop hier maar even

Sommige mensen zeggen dat mn lichaam wordt voorbereid op een taak, in samenwerking met hogere krachten...

Kan dit? Hebben meer mensen iets soortgelijks meegemaakt?
Ingezonden:  30 Okt 2011 14:19
Hoi stefan..

Mmm, tja wat appart. Ik heb het zelf nooit meegemaakt, maa ik sta al lange tijd open voor het paranormale.. Ik denk dat het misschien wel zou kunnen. Heb je het al aan een professioneel iemand gevraagt?
Groetjes feila
Ingezonden:  30 Okt 2011 15:34
Dag stefan,

Ja hoor dat kan zeker.

Ik zit in een zelfde situatie, ik voel bijvoorbeeld een grote drang om verloren zielen hun weg te helpen maar heb de mogenlijkheid erna niet voor omdat ik niet weet hoe te beginnen.

nu was laatst een hoof begaafde vriendin bij me op visite en de sfeer was echt perfect, er waren niet alleen fisieke wezens maar ook energienen van anderen die we bijde opvingen . het gesprek tussen haar en mij kwam dus op een bepaald moment daar waar ik haar uitlegde dat ik een drang en gevoel had dat ik iets moest doen met die verloren zielen toen ze resolut en zonder nadenken gelijk zei dat het nu nog niet zover is voor me maar dat er aan me gewerkt wordt om die mogenlijkheden wel te openen. gelijk daarna was die drang bij mij niet meer zo sterk aanwezig en voelde het goed dat ik in bepaalde wijze nog lerend ben .

Die dag zaten er buiten haar en mij familie leden rond ons heen en het voelde feestelijk . toen ik later boodschapen ben gaan doen en zei alleen was kwam er ook familie van haar op bezoek en gingen er een aantal van mij weer weg, ik kwam terug van de boodschapen en het voelde ook gelijk anders aan in huis . het meeste vreemde was toch dat ik in alle tijd dat ik in dat huis heb gewoond *inmidels verhuist* zelden tot nooit zo openlijk en goed gevoel heb gehad daar , alsof er feest gevierd werd dat ik uit dat blokade punt kwam en weer meer in openere omgevingen ging komen. echt leuk .

als je echt je healing krachten wil proberen kun je bijvoorbeeld vragen waneer je van iemand weet of je iets mag uitproberen , ook werkt magnetiseren op je zelf maar nooit zo efectief als op een ander.

Mocht je hiermee door willen gaan raad ik je wel aan om je altijd goed te aarden en eventueel af te sluiten voor bepaalde energie vormen die op dat moment niet gewenst zijn. het vertrouwen wat je nu in deze everaingen mist komt naarmate je merkt dat je beter wordt erin, ohja en mss dat je gewoonweg te graag wilt waardoor het onvertrouwen weer opspeelt.

Vriendelijke groet ,
Jack
Ingezonden:  01 Nov 2011 19:39
Ja ik ken het, toen ik er net mee in aanraking kwam, en sta nu weer op een punt om verder te mogen gaan.

Ik heb wel geleerd alles op zijn tijd, jouw tijd, en die van het universum. Dus leer jezelf er eerst vertrouwd mee te raken, oefenen, oefenen en oefenen dus. op iedereen die maar wil. zowel in privekring als via fora.
Ingezonden:  04 Nov 2011 21:02
Bedankt voor de reactie..anderhalf jaar na dato haha..
Maar grappig die timing..het is gestopt. Anderhalf jaar heb ik het bewust meegemaakt. Ik had zojuist een heel verhaal getypt waar ik hen ging, maar heb het weer weg gehaalt. In het kort, in stappen ging het maar steeds hogere lagen, engelenwerelden, planeten, lemurie, ufos, hoge christis dimensies, multiversa..

Leuk ego voer dit, ga ik er een boek over schrijven, ga ik in die lagen blijven hangen?? Nee ik ben net na veel pijn, moeite en bijna psygosches weer terug in mn lichaam. Ga de natuur in en wil er niks meer te maken hebben. Oja er is nu 1000n jaren aan karma geschoont..fijn, maar kan geen baan vinden..maakt ook niet uit meer allemaal. Heb tot iedere dimensie toegang, maar kan geen healingen  geven omdat mn lichaam op is door het tijdreizen.
Ascensie om hoog is leuk en spannend in het begin, maar probeer het maar ns belichaamt te krijgen..weer terug naar aarde..

Ik kreeg steeds wel hulp en uitleg, maar toen mn lichaamcellen ging fikken door die celularie opschoning, en kundalini was er nergen meer hulp..bidden naar god en het universum..mss heeft het me wel bij hem gebracht? Alles is rustig nu..hoe me verre van het spirtituele, word gek van die helderziend en voelendheid op energetische velden, Ik doe geen healingen meer, omdat mn lichaam nu eidnelijk even rust heeft van energien. dus leef zoveel mogelijk buiten tussen de bomen. Ja daar vind ik het nu even..
Ingezonden:  04 Nov 2011 23:17
Hoi Stefan,

Zo zeg, jij bent heftig bezig geweest in een zeer korte tijd! Heb dit van tijd tot tijd gezien, maar jij spant de kroon hiermee. En dan kan ik me ook voorstellen dat het allemaal teveel van het goede is geweest.

Misschien eens bij iemand je gedeeltelijk laten afsluiten?
Ingezonden:  05 Nov 2011 09:08
Hoi Roosmarie,

das t hele ding..ben er aardig ver mee gekomen, maar aards gezien kan ik er niks mee. Hoewel ik het goed vind hoor..op sommige momenten voel ik nog angst, dan weer diepe eenheid..die laatste momenten daar gaat het nu om en die groeien, belichamen van alle lagen, de bron..uitkomen in eenheid.

Heb er in half jaar tijd denk ik zo'n 20 healingen op gehad, om die antennes af te sluiten. Das nu gedaan en ze kunnen niets meer doen..  richt me alleen nogop het innerlijke kind en fysieke lichaam..


Zijn de ervaringen voor jou bruikbaar geweest? Qua energie/ healing werk of iets? Andere levens visie?
Ingezonden:  06 Nov 2011 19:31
Ik ben niet zover gereist als jij. Ben ook niet zo ver als jij op dit vlak qua ervaringen.
Bij mij is alles heel geleidelijk. mag overal aan proeven, en heb opeens er bijna volledige kennis over.
Komend jaar wordt mij jaar, waarbij ik het laatste stukje groei. Waarschijnlijk niet zo ver als jij ermee, maar anders.

Is het voor mij bruikbaar, ja, ik heb vaak heel veel inzicht waar ik anderen advies mee kan geven. Ik kan het binnen mij eigen leven toepassen, wat nodig is voor het leven wat ik wil: rust en harmonie.
Door de tijd heen heb ik van de ervaringen van anderen geleerd zonder het zelf te moeten leren. En hierdoor leerde ik ook over de anderen die op aarde en in het universum zijn.
Vreemd genoeg zijn veel mensen er enorm in geinteresseerd, maar zien niet wat er op aarde afspeelt en wie er allemaal al op aarde werkzaam is.

Je bent waarschijnlijk ook bekend met engelmensen?
Ingezonden:  06 Nov 2011 22:05
Mooi ..hoe je ermee omgaat!

ik voel dat zelf ook zo aan..dit dit jaar de finale gaat worden Voor veel mensen.. En t gaat ieder op zn eigen tempo.

Ik zie trouwens niet in termen van dat jij of ik verder ben..ik ben cosmish wel ver, maar loop aards nog btje achter haha. Komt ook omdat het proces alle lagen aanraakt in het lichaam en bewustzijn..is de bedoeling bij mij om vanaf een 0 punt weer opnieuw te beginnen..Ben echt veel kwijt geraakt hier..werk relaties, gezondheid, vrienden..Maar nu lijkt alles weer te komen..veel nieuwe tijds vrienden en ontmoetingen. Alles ligt nu dichter bij mn essentie.. Nu dus bezig met verbinding tussen boven en beneden in mezelf maken.

Wel herkenbaar hoor, dat je er idd anderen mee kan helpen. Je hebt toch wel diep inzicht over aarde en alles eromheen op deze manier. ik merk dat zelf ook wel..

Ja steeds meer mensen zijn geintereseerd!

Ik weet wel eea van engel mensen Hoe zie jij dat? Ben benieuwd..!
Ingezonden:  07 Nov 2011 08:57
Fijn dat het nu dichter bij jouzelf ligt! Dat is erg belangrijk!

Inderdaad gaat het erg snel, en zijn er steeds meer mensen die in aanraking ermee komen. Velen vinden het eng. maar dat is uit onwetendheid. Want het is erg mooi...

Engelmensen, ik ken het sinds een klein half jaartje, doordat ik meer leerde over de verschillende soorten zielen op aarde. 2 mensen in mijn omgeving blijken engelmensen te zijn.
En het is eigenlijk iets erg mooi. Zeker als ze ontdekt hebben wie ze echt zijn (soms is dat ook een lange weg).

Maar moet nu helaas even weer weg, ben wel benieuwd naar jouw visie hierbij.