»Gebruikersnaam: »Wachtwoord:   Gegevens onthouden? 
Paranormaal Forum / Ervaringen / Overige Ervaringen / Vreemde dingen in huis
Ingezonden:  03 Apr 2010 22:20
Hallo,

Alvast excuses voor het lange verhaal.

In juni vorig jaar ging ik samenwonen met mijn vriend. We betrokken een appartement uit 1970, gelegen boven een leegstaande tandartsenpraktijk.
Vanaf we binnenkwamen om het te bezichtigen had mijn vriend er een apart gevoel bij. Ik wou het heel graag gaan bewonen en daarom heeft hij zijn gevoel opzij gezet.

In onze eerste nacht ging om half 4 snachts de bel.
Er stond niemand voor de deur.

Ongeveer twee weken later kwam ik sochtends in de woonkamer en toen stond de balkondeur wagenwijd open. Er lag een plas water midden in de kamer.
We hebben overal gekeken naar lekkage maar die was er niet.

Ongeveer eens in de 1,5 week gebeurde er 'iets'. Later, ongeveer na een maand, gebeurde er bijna elke dag wat.

Er kwamen vreemde geluiden uit de keuken, elke keer rond dezelfde tijd (11 uur savonds).
Ik stond in de gang toen ik een hard gefluit hoorde.

Op een gegeven moment kwam ik savonds thuis en toen schoot de tv aan en weer uit. Dit herhaalde zich een paar keer.

Ik ben toen weggegaan en hoorde toen ik langs de tandartsenpraktijk liep harde geluiden maar er was niemand.

De dag erna was het slot van onze voordeur kapot. Het leek of er iets inzat waardoor onze sleutel er niet in kon. We hebben het eruit gehaald en schoongemaakt maar er zat gewoon niks in. Was ook een redelijk nieuw slot. De sleutel van mijn vriend had in 1 nacht tijd ineens roestplekken. Het was een nieuwe sleutel.

Bij onze voordeur hing een lamp, buiten. Savonds rond 11 uur begon hij te flikkeren, op avonden dat het rustig was was de lamp gewoon uit.

Mn vriend hoorde savonds stemmen uit een bepaalde hoek van het huis komen.

Toen ik een keer aan het dweilen was zag ik ineens een voetafdruk op de natte vloer.

Op een zondag kwam ik uit mijn werk en toen liet mijn vriend zien dat er hele vreemde brandplekken op ons balkon waren. Daar lagen houten plankjes die om en om verbrand waren. Heel raar, de planken naast de verbrande stukken waren gewoon als nieuw.

We hadden twee grote hanglampen die op een avond begonnen hard te schudden. Mn vriend ging ernaast staan en begon hardop Islamitische gebeden uit te spreken. Hij begon met Bismillah...(uit Godsnaam) en ineens hingen ze superstil.

Als ik Islamitische muziek luisterde hoorde ik soms keihard gebonk.
Als ik de muziek stopte stopte het bonken ook.

Als we in bed lagen voelde mijn vriend soms iets op zijn gezicht. Hij werd een keer wakker met een hele rare kras op zijn rug. Ik heb geen lange nagels.

Toen we al een ander huis op het oog hadden hebben we een hele vreemde nacht gehad.
We sliepen allebei en terwijl ik droomde hoorde ik mijn vriend praten. Een voor mij vreemde taal.
Ik was in mijn droom in ons huis en er zat iets slechts in huis.
Ik stond bij de voordeur en bleef als soort mantra herhalen 'duivel verlaat mijn huis'
Op een gegeven moment sprak ik Arabisch (taal die ik niet beheers, op een paar religieuze dingen na).
Mijn vriend en ik schrokken tegelijk wakker. Hij had zichzelf ook horen praten maar wist ook niet wat voor taal.
We waren allebei helemaal uitgeput maar op een aparte positieve manier, lichter.


We hadden een konijn gekocht die los in huis liep als wij thuis waren. Hij durfde bepaalde hoeken van de woonkamer niet in en zat soms de hele avond stijf naast me op de grond, heel stug voor zich uittekijken.  Overdag was hij heel spontaan.
Op een avond kwam ik thuis en toen was hij ijskoud, bewoog niet, keek met grote ogen voor zich uit. Hij wou zijn lievelingseten (hagelslag ) niet. Hij was zichtbaar bang, wou zijn kooi niet  uit.
Ik rook een hele vreemde brandlucht in onze logeerkamer, verder nergens.

Na 1,5 uur tegen hem gepraat te hebben bewoog hij eindelijk en kwam iets tot rust.
De dag erna hebben we hem naar mijn ouders gebracht. Daar heeft hij eerst bijna 2 dagen geslapen aan een stuk en is volledig veranderd, hij is nu ontzettend vrolijk en aanhankelijk.
Een week na die gebeurtenis zijn we verhuisd.

De dag dat we het huis gingen schoonmaken, we waren al verhuisd, konden we bijna de voordeur niet in. We hebben een paar keer tegen de deur moeten trappen, veel olie in het slot gedaan en toen ging hij uiteindelijk open.

Nu wonen we ruim een half jaar in ons nieuwe huis.
Wat een rust. Het voelt heel fijn in huis.
Ons konijn is ook helemaal blij, ook fijn natuurlijk.


Wat ik me tot dit moment afvraag, wat is er in vredesnaam aan de hand (geweest) in mijn oude woning?
We hebben er slechts 4 maanden gewoond maar we zijn er bijna aan onder door gegaan.

Wie kan me, aan de hand van mijn verhaal, meer vertellen?

Nogmaals excuses voor de lap tekst, maar ik wou het zo duidelijk mogelijk opschrijven.

Groetjes, Kuzu
Ingezonden:  04 Apr 2010 19:39
KUzu

In dat huis zijn er verschillende ddingen gebeurt , je vriend zijn gevoel was er niet voor niets.

Ik weet niet of je vriend Islamit is maar de mensen die er voor jullie woonde waren rassen haters, maar dan echt van het erge soort.
Ze hielden in jullie oude huis ook bijeenkomsten etc etc......het is goed dat jullie er weg zijn.

Maar je kunt dit achter halen in de buurt van het huis de mensen die er voor jullie woonde werden vermeden in de buurt men was er bang van. En ja ze hebben ook het een en ander nog achter gelaten in het huis.

.Maar dit wist je zelf ook wel al een beetje en ik kan zeker niet je twijfels weg nemen maar wel beamen wat je eigenlijk al dacht.
Maar vergeet het en begin samen met konijn aan een nieuw fijn leven. En het is goed dat je bent verhuist je zult wat meer ruimte nodig gaan hebben
Ingezonden:  04 Apr 2010 22:57
Dankjewel voor je reactie.

We zijn inderdaad Islamitisch. Mijn partner is Turks, ik ben Nederlands.

We huurden het huis van de eigenaar, dit was een homosexuele jongen.
Wat ik verder weet is dat er voor hun (eigenaar en zijn vriend) een gezin had gewoond.


Wat bedoel je precies met het laatste? Dat ik wat meer ruimte nodig zal hebben?

Nogmaals bedankt.
Ingezonden:  04 Apr 2010 23:17
Je schreef inderdaad zelf al dat je vriend Islamitische gebeden uitsprak, dus ligt het voor de hand dat jullie Islamitisch zijn.
In feite maakt het helemaal niet uit tot welk geloof je behoort, entiteiten zijn altijd gelijk stil, wanneer God's naam en dergelijke wordt aangeroepen.

Heb je met de eigenaar over deze vreemde gebeurtenissen gesproken?

Ik krijg het gevoel dat niet onverstandig zou zijn eens naar aardstralen te laten kijken.
Dit wil ik als tip naar de eigenaar meegeven.
Ingezonden:  06 Apr 2010 13:04
Kuzu

gezinsuitbreiding.
Ook al denk je op dit moment van niet het gaat sneller dan je denkt.
Ingezonden:  06 Apr 2010 16:14
ja.....dat kan ik beamen. De eerste stappen hoeven niet langer te duren dan 5 minuten!
Ingezonden:  06 Apr 2010 18:41
blanky

ik hoop wel dat je genoten hebt want 5 min zijn maar 300min.En meestal begint het dan pas..........want als je aan het werk gaat duren voorbereidingen soms lang. (hahahahaha)
Ingezonden:  06 Apr 2010 22:12
Uuuuh.......300 seconden, Duif
Ingezonden:  07 Apr 2010 11:43
Ingezonden:  07 Apr 2010 12:12
Overigens heb ik het zelfde gevoel over dat huis als Duif. Lekker makkelijk, zal je misschien denken. Maar inmiddels is wel duidelijk dat als ik het er niet mee eens ben, dat ik het ook wel laat weten.

Heeeeel goed dat jullie dat huis verlaten hebben. Aan de andere kant heb je je daarmee wel gewonnen gegeven.

Kan je in de gemeentearchieven niets terug vinden over dat huis en haar bewonders?
Ingezonden:  07 Apr 2010 19:34
Nou ik hoop dat dat langer mag duren dan 5 minuten hoor hahah.

We hadden in het begin zoiets van 'Hier moeten we bovenstaan' maar dat lukte gewoon niet meer.
We sliepen amper, probeerden het wel te negeren maar dat lukte gewoon niet. Ik was continu bang, dat zorgt ook niet voor rust in de tent dusja.


Ik heb met de eigenaar gesproken en hij zei dat hij nergens last van had gehad. Maarja, hij was ook blij dat hij van zijn dubbele hypotheek af was natuurlijk dus in principe kan het ook onzin zijn wat hij zei.
De gemeente wist me niks te vertellen.
Ingezonden:  08 Apr 2010 20:26
Maargoed wat ik dus nog wou vragen.

Is dit verder nog verklaarbaar naar 'iets?'
Wat kan het geweest zijn wat dit heeft veroorzaakt?
Is het puur de slechte energie (weet even geen ander woord) wat er in huis is blijven hangen?

En waarom?
(Als er al een reden voor is)
Ingezonden:  08 Apr 2010 21:53
Volgens mij hebben Aponi en Duif al een door mij gesteunde mogeljke verklaring gegeven. Wat wil je nog meer weten dan?
Ingezonden:  11 Apr 2010 16:57
kuzu,

waarom dit alles jouw overkomen is kan geen mens jouw met zekerheid vertellen.
Je zegt dat jullie islamitisch zijn, dan zou je moeten weten dat dit soort dingen kunnen gebeuren in huizen. Als je jezelf en je huis niet voldoende beschermt dan hebben de slechte jinn's vrij spel in je huis en kunnen ze je gek proberen te maken.
Toen je dat huis betrok heb je waarschijnlijk niet een periode elke dag koran gereciteerd of gewoon af laten spelen op stereo door het hele huis?
De meeste moslims doen dat standaard wanneer ze een nieuw huis betrekken een maand lang elke dag dan weet je zeker dat de niet gelovige jinn's de benen nemen uit je huis.
Ingezonden:  11 Apr 2010 20:22
Blanky dat klopt.
Ik ben heel blij dat ik er weg ben en gewoon weer rustig kan slapen maar soms houdt het 'wat en waarom' me nog bezig. In de zin dat het voor mij niet

Fikri dankjewel voor je reactie.
We hebben dat inderdaad niet gedaan. Op een gegeven moment heeft mijn schoonzus een hele tijd Koran gereciteerd maar misschien was het toen al te laat, we woonden er toen al dik 3 maanden.
Na de eerste gebeurtenissen hebben we contact gehad met kennissen van mijn schoonfamilie.
Omdat onze slaapkamer en logeerkamer 'rustig' waren dacht die man dat het aan de aanwezigheid van de Koran lag, die we alleen in die kamers hadden.
We hebben toen boven elke deurpost een (Arabische) Koran gehangen maar het hielp niet heel veel.
Of misschien wel maar was het (nog) erger geworden zonder de aanwezigheid ervan, dat kan natuurlijk ook.

Ons nieuwe huis voelt heel anders, we zijn er ook anders ingegaan. Op de dag van verhuizing zijn we door de Imam getrouwd (Imam Nikah).
Het huis is beschermt dus dat brengt veel rust.


Nogmaals dank voor jullie reacties!!


Ik heb trouwens meer mensen over de plek van het huis gehoord. Mensen die vroeger de tandarts onder het appartement bezochten en zich daar heel beroerd voelden (geen tandartsangst).
Ingezonden:  11 Apr 2010 20:35
kuzu,

Een koran boven de deur hangen wordt niet aangeraden, het is haram om de koran als amulet te gebruiken. Het zijn de woorden in de koran die je als amulet moet gebruiken door deze op te lezen.
Ik heb mezelf een aantal keren uit rare situaties met dat soort wezens weten te redden door bepaalde verzen te lezen. Er is een boekje te verkrijgen dat je uitlegt welke smeekbedes en verzen je moet opzeggen voor bescherming. Vooral wanneer je naar de wc en douche gaat is het belangrijk omdat deze plekken "hen" zijn toegewezen als verblijfsplaatsen.
O ja, wat heeeeeeeeeeeeel belangrijk is dat je in je huis geen posters of beelden van levende dingen hebt staan of hangen. Deze dingen werken als poorten tussen hun wereld/dimensie naar de onze. het is net als een deur openlaten naar je huis toe.
Ingezonden:  11 Apr 2010 21:00
Dankje, dat wist ik niet.

Je bedoelt dua toch?
Mijn vriend las sowieso elke avond, voor het slapen gaan.
Posters of beelden hebben we inderdaad, bewust, niet.